Rodinný dům na míru přesně dle vašich představ

O nás

Naším cílem je spokojený klient, naší cestou pak maximální transparentnost. Z vlastní zkušenosti víme, že základem hladkého průběhu výstavby je předvýrobní příprava, na té si zakládáme. Čím pečlivější příprava stavby - zahrnuje především komunikaci s klientem v otázkách vnitřní dispozice, volba materiálů, technologií atd. - tím podrobnější bude projekt a plynulá výstavba. Tímto jsme schopni dosáhnout předání dokončeného rodinného domu dle požadavků klienta v co nejkratším možném časovém horizontu.

Zkušenosti načerpané v předchozích letech jsme schopni dokonale promítnout do statiky rodinných domů. Problematikou tepelných mostů se intenzivně zabýváme poslední tři roky, a proto klademe maximální důraz na jednotlivé detaily konstrukce a jejich provádění.

Zařídíme výstavbu Vašeho rodinného domu od vyřízení stavebního povolení až po kolaudaci. Pokud si vyberete dům z naší nabídky, jsou všechny tyto služby pro Vás zdarma. Samozřejmě jsme schopni nacenit i Váš projekt, nebo vytvořit pro Vás zcela nový. Domy dodáváme včetně vnitřního vybavení, ale můžeme na přání dodat pouze hrubou stavbu.

Pokud se rozhodnete stavět s naší společností, od samého začátku Vám bude jasné, za co platíte a za jak dlouho budete bydlet. Součástí smlouvy o dílo jsou odsouhlasené standardy a harmonogram celé výstavby.

Aktuality

Zobrazit archív

17.02.2013
Přípravy nových webových stránek - práce na designu... (více)

17.02.2013
Tentokrát něco bez anotace, ať si to systém zkrátí sám. Lorem ipsum odloadfh akdfhsjdhkajsd kjdfhkds… (více)

Reference

Všechny reference

Dům 3+kk

Dům 5+kk

Dům 5+kk
(+ garáž)

Dům 5+1
(+ garáž)